Head of the river logo
 

Nieuws

Mon 12 Mar 2012 - Record aantal inschrijvingen Head of the River

Voor De openingsklassieker van het roeiseizoen; de Head of the River, die dit jaar voor het 80ste jaar wordt georganiseerd heeft zich een record aantal ploegen ingeschreven. Nog nooit deden er meer dan 500 ploegen mee: dit jaar 503.
Toevallig en misschien ook wel symbolisch was het de Holland Acht die zich vrijdagavond laat als 500ste ploeg inschreef vanuit Varese waar de selectie van de 8+ nog maar enkele uren eerder bekend was gemaakt. De selectie is als volgt ingeschreven:
  • Stuur: Peter Wiersum
  • Slag: Diederik Simon
  • O F J Siegelaar
  • Jozef Klaassen
  • Sjoerd Hamburger
  • Matthijs Vellenga
  • Roel Braas
  • Mitchel Steenman
  • Rogier Blink
Het 1ste divisie veld bij de heren telt 8 ploegen. Ook de lichte heren selectie heeft zich in het zware veld ingeschreven. Het past niet in de trainingsopbouw om iedereen op dit moment ‘op gewicht’ te laten komen.
  • Stuur: Anne Schellekens (Nederlandse vrouwen 8+)
  • Slag: Tycho Muda
  • Vincent Muda
  • Roeland Lievens
  • Tim Heijbrock
  • Bjorn van de Ende
  • Joeri Bruschinsky
  • Diederik Bouwhuizen
  • Bart Lukkes
Helaas zijn de dames niet van de partij hoewel de organisatie laat weten dat er vast wel een uitzondering te maken is mochten de dames toch nog een mogelijkheid zien mee te varen.

Van de 503 inschrijvingen komen er bijna 50 uit het buitenland: Duitsland, Italië, Frankrijk en België zijn met diverse ploegen van de partij. De organisatie, bij monde van voorzitter Arjan Helle is zeer verguld met deze nog steeds groeiende belangstelling en zal zich voor de toekomst nog meer richten op het buitenland om de Head een nog groter aanzien te geven.

Like ons op Facebook: www.facebook.com/headofriveramstel Volg ons op Twitter: twitter.com/headofriverams


<<< Terug


 

Sociale Media

 
   
 
   
Contact - Disclaimer - Sitemap
Taalswitch nederlands   Taalswitch engels   Taalswitch duits
Sfeerbeeld
De Head of the River Amstel wordt georganiseerd door de Amsterdamsche Roeibond en Willem III.